Таїсія Повалій робить подарунок усім шанувальникам і випускає сьогодні пісню "Крила" з альбому, який вийде через кілька місяць. Про те, чим ще сьогодні в рідному Києві займається Народна артистка України, по телефону розповів її чоловік - музикант і продюсер Ігор Ліхута.

Читайте нас у Google News!

Таїсія Повалій
Таїсія Повалій

"У нас часто гостюють діти - Тая займається онуком Дем'яном, присвячує йому майже весь час, - розповів Ліхута. - Але не забуває вона й про творчість - ми придбали кілька хороших пісень, готуємо до виходу черговий диск, куди увійде 12-14 композицій. Зараз на студії ім займаються аранжувальники, з дня на день приступаємо до запису. Думаю, до дня народження Таї 10 грудня диск буде готовий ".

Зазвичай щоліта сім'я Таїсії Повалій їхала відпочивати до Іспанії - там у неї на узбережжі є будинок. Але в цьому році відомі події перешкодили цим планам. "У Києві, на щастя, стоїть гарна погода, ми поставили у дворі шезлонги, наповнили водою басейн - плескатися там, бризкати як діти", - пояснив Ігор.

Повідомив він і про здоров'я найдорожчої дружини - шанувальники переживають за ногу Повалій, травмовану ще взимку невдалим падінням біля будинку. "Таїсія практично одужала, - запевнив Ліхута. - Вона тричі на тиждень ходить на заняття йогою, спортивними вправами і займається години по півтора. У неї є особистий тренер, який займається з дружиною спеціальної розтяжкою, зміцнює м'язи ноги. З огляду на ці щільні заняття спортом, сподіваюся, що залишився тиждень, і Тая відновиться повністю".

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

24 серпня в Україні відзначали День незалежності. В ефірі двох державних телеканалів там показали сольні концерти Повалій різних років. Таїсія завжди підкреслює, що пишається Вітчизною, культурою, мовою, корінням. "У мене українське коріння. Мій далекий предок був правою рукою Богдана Хмельницького", - говорить співачка. Шанувальники сподіваються, що скоро зможуть побувати і на "живих" концертах улюбленої співачки.