Саме це сталося з Алексіс, яка зареєстрована в TikTok під ніком @alexisqueen.x, коли вона була 15-річною школяркою.

Зараз, коли їй 19 років, божевільна історія Алексіс стала вірусною після того, як вона розкрила подробиці того, що сталося в TikTok. Вона брала участь в трендах TikTok, де люди діляться своїм божевільним життєвим досвідом під аккомпонімент пісні Грейс Келлі MIKA.

"Моя мама згадала, що у неї була печія, коли вона була вагітна мною, і, зрозумівши, що у мене була невелика печія, пройшла тест на вагітність після шкільних канікул. З негативним результатом тесту, регулярними менструаціями і зникненням симптомів, я повернулася в школу в перший день 11-го року навчання у вересні", – розповіла Алексіс.

Потім дівчина в TikTok описує, як у неї був абсолютно нормальний день в школі, але потім їй довелося прийняти знеболюючі для спини і навіть не думала ні про що погане. Не спавши всю ніч через біль у спині, вона розбудила своїх батьків о 6 ранку і поскаржилася, але вони сказали, що вона намагається уникнути школи.

Незабаром ситуація загострилася.

"Я пішла в туалет перед тим, як відправитися в школу, і відчула дивні відчуття, я кричала мамі і говорила їй, що я думаю, що я народжу. Моя мама кричала мені, щоб я спустилася вниз і тут я прийшла в повний шок, коли побачила голову", – каже дівчина.

@alexisqueen.x

Don’t know how she didn’t have a heart attack on the spot #fyp #foryou #crypticpregnancy #ididntknowiwaspregnant #teenmum

♬ original sound - Lauren Moore

Тим часом її батько побіг в аптеку за тестами на вагітність.

З тих пір, як вона поділилася своєю неймовірною історією, її відео набрало 7 мільйонів переглядів, а також майже 930 000 лайків, при цьому тисячі людей попросили розповісти, що ж було далі. І Алексіс задовольнила їх цікавість.

У наступному відео вона описувала, як зазнала нестерпний біль, в той час як її мама перебувала в повному шоці. Тітка Алексіс також прибігла до неї і підтвердила, що бачить голову, і крикнула мамі, щоб вона викликала швидку.

"Оператор говорила по телефону моїй тітці, що мені потрібно народити. Я кричала, що мені потрібно підштовхнути, а швидка допомога все ще не приїхала, тому мені потрібно було вирішувати проблему тільки з тіткою. Я нарешті зробила останній ривок, коли парамедики входять у двері і крихітний хлопчик з'являється на підлозі у вітальні", – поділилася дівчина з цікавими.

Виявляється, у Алексіс була загадкова вагітність, при якій жінка абсолютно не підозрює, що вона вагітна, і не виявлялося будь-яких явних симптомів – звідси і негативні тести на вагітність.