Днями український співак Віктор Павлік, який тиждень тому втратив сина, виступив на весіллі у відомої блогерки Наталі Литвин.

Читайте нас у Google News!

Віктор Павлік та Катерина Репяхова
Віктор Павлік та Катерина Репяхова

Домовленість про цей виступ була ще пів року тому і артист вирішив не скасовувати її, передає 24 канал.

Після смерті сина Павла Віктор Павлік знаходить розраду в роботі. На сцені він може відволіктися від похмурих думок та присвятити час улюбленій справі. Багато користувачів мережі засудили артиста, адже через тиждень після похорону нащадка він відправився на гастролі. Зокрема, виступив на весіллі пари блогерів – Наталі Литвин та Олександра Куровського. Наречена висловила свою думку щодо цього в інстаграм-сторіс.

Наталі зазначила, що артиста запросили на весілля ще пів року тому. Подружжя дуже хвилювалося з того приводу, чи зможе Віктор виступити після трагедії у сім’ї. Весільні організатори сконтактували з ним, висловили співчуття. Павлік вирішив не скасовувати концерт і порадувати гостей своїми піснями. 15 серпня він виконав свої композиції в одному із фешенебельних закладів неподалік Львова.

скріншот з інстаграм Віктора Павліка
скріншот з інстаграм Віктора Павліка

“Віктор Франкович зараз живе своєю роботою, це єдиний сенс його життя та розрада. Тому вирішив працювати, за що дуже його поважаємо. А тупі коментарі – це обмеженість людей. Життя продовжується”, – зазначила Наталі.