Схема була дуже проста. Максим Шкіль як комунікатор, не маючи ні власних будівельників, ні власних проектувальників, не маючи власного фахового досвіду в будівництві, просто зі своєю компанією виступає як так званий "офіс", куди приймає кошти. Потім знаходить організації, які виконають роботу, і в 90% випадків ця робота зовсім не має якості. Тому дороги, які створені компанією "Автострада", як кажуть в народі, "змиває дощем".

Після початку повномасштабного вторгнення, коли в великій частині України йдуть військові дії, замовлень стало менше, тому Максим Шкіль за допомогою віце-прем'єра з відновлення територій України Олександра Кубракова почав "влазити" в будівництво інфраструктурних проектів міста Києва. Дивним чином, коли команда президента України Володимира Зеленського бореться з корупцією у столиці, їхній віце-прем'єр міністр Олександр Кубраков завів тісну дружбу з керівниками комунальних підприємств Києва, та скрізь заводить компанії Максима Шкіля. Можливо, сам Кубраков не зовсім вірить в сили нашого президента, який кожного дня зайнятий переговорами з усім світом по поставкам зброї, літаків, ракет. Тому бажаємо президенту України Володимиру Олександровичу Зеленському бути уважнішим до кадрів, які розпоряджаються серйозними бюджетними коштами.

Влітку 2023 року Максим Шкіль тріумфально зайшов на "довгобуд" Києва - Подільське-Воскресенський мостовий перехід , пообіцявши меру столиці Віталію Кличку, що спочатку він міст добудує до 1 жовтня 2023 року, потім до 1 листопада 2023 року. Але маємо насправді, що Максим Шкіль, не розуміючи технологій будівництва, почав засипати тунелі метро, які будувалися паралельно з мостом. Потім коли зрозумів, що їх засипав, просто взяв та заклав цеглою, щоб ніхто нічого не зміг побачити, що замість моста він почав будувати якусь сільську дорогу, яка буде розмита звичайним дощем.

Як стало відомо, з бюджету міста він за цю халтуру хоче отримати 1 мільярд гривень, зробивши фальш-зʼїзди з землі та щебню та закатавши тонким шаром асфальту, зробивши "відосики" що "ми така компанія, що можемо будувати все".

А потім, мабуть, цей міст чекає історія, як і з падінням Дегтярівського мосту. Хоча вже будівництво мосту схоже на якусь розмиту багнюку. Журналісти зробили відео з будівельного майданчику, де видно, що міст практично ніхто не будує, а просто бутафорно їздить техніка, да щось закатує в землю.

А от і відео самого зʼїзду з мосту в болото… Основи ніякої, після феєричного відкриття його змиє вода.

Правоохоронним органам вже потрібно починати розслідування, бо і цей 1 мільярд гривень змиє дощ, а докази "підуть" по стокам. А команді президента треба звернути увагу на зрадників в команді, ще й під час війни!