Про це пише портал 112 з посиланням на індійський сайт The Times Hub. Публікуємо матеріал без коментарів і ремарок. Редакція не несе відповідальності і не перевіряє дані, надані і опубліковані сторонніми інформаційними ресурсами.

Видання зазначає, що українським чиновникам не вдалося домогтися, щоб опозиційний політик виїхав з України, а судові засідання перетворилися на "побиття немовлят" для прокурорських, показавши, що ніяких серйозних доказів проти нього немає.

"Медведчук як і раніше контролює другу за величиною депутатську фракцію у Верховній Раді. У той час як фракція Зеленського "Слуга народу" переживає внутрішню кризу і втратила більшість у Верховній Раді, з фракції "опозиційної платформи – за життя" не вийшов жоден народний депутат. А історія, коли російський президент Володимир Путін прямо дав зрозуміти, що поки його друг під арештом, ніяких переговорів із Зеленським не буде, показала, що в діалозі Україна – Росія голос Медведчука як і раніше залишається вирішальним",-йдеться в публікації.

Нагадаємо, 20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони ввести санкції проти 8 осіб - серед них голова політради партії "опозиційна платформа - за життя" Віктор Медведчук і його дружина Оксана Марченко.