Володимир Остапчук має вже вийти шлюб і кожна наступна його обраниця все більш незвична, ніж попередня.

Зараз він будує стосунки з зовсім юною Катериною Полтавською, яка молодша за телеведучого на 16 років. Більше того, Володимир Остапчук – її перший чоловік у сексуальному плані, чим хвалився сам телеведучий.

Володимир Остапчук
Володимир Остапчук

Зараз Катерина влізла у скандал і вимагає звільнення людини. Полтавська опублікувала скриншоти листування з Марією Сімак, яка працює комунікаційницею в Міністерстві освіти та науки (МОН). Жінка надіслала образливе повідомлення для Катерини.

"Всі чекають, коли ти народиш і тебе кинуть", – написала Марія.

Публікація Полтавської
Публікація Полтавської

Одразу після поширення цього повідомлення Катериною, Сімак заявила Полтавській, що такого не писала. Ба більше, це зробив її колишній, який працює в IT-сфері. Однак, Катерина в це не повірила.

"Це план-капкан від колишнього. Вони розлучилися, він зламав її сторінку, потім підписався на мене, слідкував, а потім вирішив написати, що коли я народжу, чоловік мене кине. Блокбастер", – поділилася інфлюенсерка в сторис.

Публікація Полтавської
Публікація Полтавської

Полтавська звернулася до МОН, заявивши, що продовження роботи Марії на цій посади вважатиметься підтримкою цькування. Водночас Катерині повідомили про проведення розслідування з цього приводу.

До того ж МОН надішле запит у МЕТА, щоб перевірити акаунти, які мали доступ до сторінки Сімак. Полтавська заявила, що звернеться до поліції щодо причетності колишнього Марії до її акаунту, якщо МЕТА не зможе їй допомогти.

Також дружина Остапчука зізналася, що не вважає свої дії жорстокими, оскільки ніхто не має терпіти булінг від незнайомих людей. Вона вважає, що повідомлення нічим не відрізняються від живої розмови, у будь-якому випадку це образливо.

"Спочатку вони пишуть іншим в Інтернеті, а потім виховують дітей, які йдуть в школу булити своїх однолітків. Спочатку вони пишуть мені маячню, а потім ниють, що я їм відповіла", – зазначила в сторис Катерина.

Дружина Остапчука закликала публічних людей так само висвітлювати цю проблему. На її думку, кожен має брати на себе відповідальність за сказані слова.

Публікація Полтавської
Публікація Полтавської

Нагадаємо, що "У психушці день відкритих дверей": Олю Полякову, Олега Винника та Володимира Остапчука "накрило" на очах у публіки.

Раніше ми повідомляли, що Артем Пивоваров сломал девушке нос, бросив в нее палку, но украинка в восторге: "Оно того стоит"