У Мережу потрапило відео, на якому українська співачка Оля Полякова танцює разом з артистом Олегом Винником і ведучим Володимиром Остапчуком. Дивлячись на відео, зірки знаходяться на проекті "Маска", а телеведучий і зовсім вбраний в костюм сніжинки.

Відповідне відео з'явилося на сторінці "zirkovyi_shlyah" в соціальній мережі Instagram.

"До Олі Полякової та Олега Винника приєдналася Сніжинка 😅 "У дитинстві я був або Мушкетером, або Зайчиком. І одного разу-Бабою Ягою. Зараз мені 37 років, і я – Сніжинка. 74 кілограми, між іншим, тож ви там обережніше на дорогах", – сміється Володимир Остапчук @vova_ostapchuk. Зустрічайте 2022-й з улюбленою @maskaukrainetv 31 грудня о 20:00 на @kanalukraina! 🔥 #маска_новорічна", - написали під відео за участю зірок у соціальній мережі.

Люди, які помітили такий відеоролик в Instagram, не змогли його проігнорувати і залишити без своєї уваги. Вони почали висловлювати свою думку в коментарях під публікацією з відео Олега Винника, Олі Полякової та Володимира Остапчука на популярному шоу.

"Коли пили однаково а накрило по різному 😂", "Полякова, як завжди все псує", "Так танцює Полякова наче самка богомола. Забагато тої страсті, краще, Винник, сядь до Насті. Остапчук тікай за сцену, бо голодна Королева", "від того, як кінь-полякова смикалася, сцена не розвалилася?", "У психлікарні день відкритих дверей", - висловилися в коментарях користувачі Мережі.

Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram
Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram

Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram
Коментарі зі сторінки "zirkovyi_shlyah" в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка і актриса Оля Полякова вперше розповіла про свого батька.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист Олег Винник розповів про те, чи є у нього діти.

Також портал "Українці" писав, що відомий український ведучий Володимир Остапчук постав перед публікою в образі жінки.