30 липня у Києві знову відзначився колишній кандидат у мери Києва Сергій Думчев - за порушення правил парковки його автівку забрав евакуатор.

У Києві евакуювали McLaren
У Києві евакуювали McLaren

ЗМІ не розповсюджували ім'я власника автівки, але у соціальній мережі Фейсбук користувачі стверджують, що саме на цьому автомобилілі пересувається Києвом колишній кандидат. Відомо, що ціна McLaren 720S в Європі стартує з 247 тис. євро, але з розмитненням і доставкою, в Україні суперкар коштує понад 300 тис. євро.

У Києві евакуювали McLaren
У Києві евакуювали McLaren

Сергій Думчев балотувався на минулих виборах на посаду міського голови столиці та програв діючому градоначальнику Віталію Кличку.

Сергій Думчев запам'ятався киянам своєю одіозною персоною та передвиборчою кампанією. Не дивлячись на розумні та зважені пропозиції кандидата, киян відвернула величезна кількість зовнішньої реклами, яка ще через рік після виборів закликала голосувати "вдумчиво". Також своє прізвисько "носорог" Сергій Думчев отримав через вибрану емблему партії. Навіть після закінчення виборів, деякі кияни стверджували, що штаб Сергія Думчева не розрахувався з ними за роботу на виборах та покинув робітників з величезними боргами.

Раніше Українці повідомляли, що член бюро Оболонської районної організації партії "ВО" Батьківщина ", депутат Київради Ольга Веремеєнко написала заяву про вихід з партії. Вона заявляє, що рішення було вимушеним, оскільки київська партійна організація остаточно взята під контроль будівельним лобі столиці. У відкритих джерелах стверджують, що тепер ця партійний осередок контролюється "смотрящий" за Києвом Денисом Комарницьким і сином екс-мера столиці Степаном Черновецьким.

Про це стало відомо з публікації в Фейсбук Ольги Веремеєнко і повідомлення Telegram-каналу Зеландії.

Ольга Веремеєнко опублікувала свою заяву про вихід з партії і зазначила, що вона майже 20 років був у партії "ВО" Батьківщина "і для неї рішення про вихід стало вимушеним.

"Чому я так поступаю? Відповідь дуже проста - Київська партійна організація "ВО" Батьківщини "остаточно взята під контроль будівельним лобі Києва. Я не для того стільки часу, сил і ресурсів поклала на благо загального результату, щоб тепер відстоювати інтереси забудовників. Я не можу діяти на шкоду громаді Києва. Я не можу беззаперечно і мовчки голосувати так, як скаже новоявлене керівництво Київської партійної організації "ВО" Батьківщини "", - заявила депутат.

У коментарях Ольгу Веремеєнко підтримали інші представники київської "Батьківщини", а деякі повідомили, що також вийшли з партії з тієї ж причини.

"Тримайтеся, я теж вийшла з партії 6 липня. Боляче, але терпіти "прибульців Нестора" не мала сил і бажання ", - написала Тетяна Парчук.

Відзначимо, в публікації Telegram-каналу Зеландії назвали ряд осіб, які, на їхню думку, сьогодні контролюють столичну організацію партії "ВО" Батьківщина ".