Член бюро Оболонської районної організації партії "ВО" Батьківщина ", депутат Київради Ольга Веремеєнко написала заяву про вихід з партії. Вона заявляє, що рішення було вимушеним, оскільки київська партійна організація остаточно взята під контроль будівельним лобі столиці. У відкритих джерелах стверджують, що тепер ця партійний осередок контролюється "смотрящий" за Києвом Денисом Комарницьким і сином екс-мера столиці Степаном Черновецьким.

Про це KV стало відомо з публікації в Фейсбук Ольги Веремеєнко і повідомлення Telegram-каналу Зеландії.

Ольга Веремеєнко опублікувала свою заяву про вихід з партії і зазначила, що вона майже 20 років був у партії "ВО" Батьківщина "і для неї рішення про вихід стало вимушеним.

"Чому я так поступаю? Відповідь дуже проста - Київська партійна організація "ВО" Батьківщини "остаточно взята під контроль будівельним лобі Києва. Я не для того стільки часу, сил і ресурсів поклала на благо загального результату, щоб тепер відстоювати інтереси забудовників. Я не можу діяти на шкоду громаді Києва. Я не можу беззаперечно і мовчки голосувати так, як скаже новоявлене керівництво Київської партійної організації "ВО" Батьківщини "", - заявила депутат.

У коментарях Ольгу Веремеєнко підтримали інші представники київської "Батьківщини", а деякі повідомили, що також вийшли з партії з тієї ж причини.

"Тримайтеся, я теж вийшла з партії 6 липня. Боляче, але терпіти "прибульців Нестора" не мала сил і бажання ", - написала Тетяна Парчук.

Відзначимо, в публікації Telegram-каналу Зеландії назвали ряд осіб, які, на їхню думку, сьогодні контролюють столичну організацію партії "ВО" Батьківщина ".

"Голова Оболонської районної організації" Батьківщини "вийшла з партії, публічно заявивши про те, про що ми писали раніше - міський осередок партії Тимошенко захоплена забудовниками з" молодої команди "- Денисом Комарницьким, Степаном Черновецьким та іншими", - повідомив ТГ-канал.

Нагадаємо, раніше журналіст Денис Бігус у своєму сюжеті про махінації Дениса Комарницького серед іншого розповів про його зв'язки з вірогідним кандидатом в мери Києва від "Батьківщини" Віталієм Нестором. Його дружина фігурує в "понятійних" угод з комп'ютера Комарницького, а сам Нестор пов'язаний з співвласницею компанії "Столиця Груп" Владою Молчанової - також, згідно розслідування, тісно пов'язаної з Комарницьким.