Понад сто двадцять кілограмів на рік! Саме стільки картоплі споживає один українець. Врожай ще збирають, а ціни вже злетіли майже вдвічі за останній місяць. У програмі «Ранок з Україною» ведучі Марія Мельник і Анатолій Анатоліч розповіли, чи варто зараз запасатись на зиму та за яких умов картопля буде зберігатись якнайдовше.

Ще місяць тому за кілограм картоплі просили 8 гривень, зараз – щонайменше 15 грн. А що буде взимку? Картоплю ще збирають, але перед аграріями постала проблема – сухість землі. Через це у деяких областях змушені призупинити викопування. І на ринку виник дефіцит.

Щоб запастись хоча б трішки наперед – доведеться витратитись. За мішок, у якому 20 кілограмів картоплі, доведеться віддати понад триста гривень. А щоб за тиждень ця картопля не почала псуватись і проростати – варто звернути увагу на сорт.

земля, город, копання картоплі
земля, город, копання картоплі

«Краще купувати пізні сорти, такі як Рудольф, Пікасо – вони добре зберігаються – можуть спокійно долежати до квітня-травня», – радить керівник відділу продажу картопляного підприємства Сергій Бородавко в ефірі каналу «Україна».

Коли ж не вказано, який сорт – можна оцінити зовні. У пізніх сортів шкірка більш груба. Також важливо пильно дивитись, чи немає пошкодженої картоплі, бо одна така може зіпсувати весь запас. Тож купувати картоплю аграрії радять лише в сітці, незалежно від об’єму. Далі ж треба обрати місце зберігання. Головне, щоб це був не холодильник!

«Під час зберігання в низьких температурах крохмаль переходить у цукри і потім картопля матиме солодкуватий присмак. Найкраще сховати в темне місце, наприклад, під раковину. Тільки треба пильнувати за рівнем вологи. На допомогу прийдуть народні методи – поряд з картоплею помістити ті культури, які на себе забирають більше вологи, такі, наприклад, як буряк чи морква», – коментує експерт.

Ще одним місцем може бути балкон. Восени там взагалі ідеальна температура для картоплі – 5 градусів. Та якщо знаєте, що температура може впасти нижче двох градусів, бажано картоплю накрити, щоб вона не змерзла.

Такі правила дозволять зберегти картоплю протягом п’яти-шести місяців. А довше експерти не радять, оскільки через півроку овоч втрачає свої корисні властивості і смак.