7 травня відбувся перший півфінал пісенного конкурсу "Євробачення", який у 2024 році проходить у Швеції.

Україна виступила чудово і пройшла у фінал, який відбудеться вже 11 травня, у суботу. 9 травня відбудеться другий півфінал, а Польща тим часом починає "мутити воду" та закликати не голосувати за Україну. Зазначимо, що представниця наших сусідів виступала в першому півфіналі і далі не пройшла.

Поляки закликають не голосувати за Україну на "Євробаченні" через напис на кофті співачки Jerry Heil (Яна Шемаєва) Banderaciaga. Jб цьому пишуть польські ЗМІ та користувачі X (Twitter).

Так, одну із представниць України на Євробаченні Jerry Heil звинувачують у підтримці "культу Степана Бандери". Справа в тому, що в березні 2024 року співачка опублікувала у своєму Tik Tok відео, де виконує пісню Teresa & Maria, яку на міжнародному пісенному конкурсі співає разом із реперкою alyona alyona. На ньому вона одягнена в кофту із чорними написами Banderaciaga. Це колекція українського бренду HYPE LABS.

У свою чергу, польське інтернет-видання WarNewsPL звернуло увагу на це, опублікувавши відповідне повідомлення в соцмережі X (Twitter).

7 травня, в день першого півфіналу пісенного конкурсу польські користувачі почали обурюватись цим відео та заявляти про "культ Бандери" в Україні, стверджуючи про "масові вбивства поляків".

Зокрема, польська політична діячка Анна-Марія Жуковська закликала не віддавати Україні жодного голосу на цьогорічному пісенному конкурсі.

"Якщо Україна просуватиме Бандеру у своїй історичній політиці, це відштовхне Європу, яка має однозначну думку про нацистських колабораціоністів. Націоналістам я говорю "ні"!" - Написала вона.

Пост Анни-Марії Жуковської
Пост Анни-Марії Жуковської

Нагадаємо, що Alyona аlyona та Jerry Heil з жінками, фін без трусів та фаворит Baby Lasagna: чим запам'ятався перший півфінал Євробачення-2024.

Раніше ми повідомляли, що на Jerry Heil напав божевільний маніяк. Сама його спровокувала?