Директор аналітичного центру Третій сектор - політолог Андрій Золотарьов, вважає, що зараз можливість розвалу Російської Федерації є абсолютно гіпотетичною.

Читайте нас у Google News!

російські війська головорізів
російські війська головорізів

Якщо така споруда, як Росія, почне валитися, Україна ризикує бути похованою під його уламками, розповів експерт під час чату на Главреді.

За словами співрозмовника, для української держави це був би якщо не апокаліптичний, то дуже важкий сценарій.

"... можливість розвалу Російської Федерації є абсолютно гіпотетичною. Та й не дай бог, тому що, якщо почне валитися така споруда, як РФ, Україна ризикує бути похованою під його уламками. Ядерна зброя, досить численні збройні сили (адже навіть осколок російської армії буде побільше української) ... ", - сказав політолог.

Золотарьов додав, що протести в Хабаровську навряд чи приведуть до яких-небудь кардинальних наслідків, Хабаровська дають можливість побунтовать. Експерт вважає, що влада розраховує на зниження активності людей.

Українці тепер і на Flipboard! Додавай скоріш!

"Цей протест виявився неприємним сюрпризом - Москва занадто далеко, і з Кремля дуже багато чого не видно. Та й російська політична еліта живе в іншому вимірі ...", - поділився він.

Раніше доктор історичних наук Георгій Касьянов попереджав, що для України розпад Росії буде катастрофою. Історик зазначив, що після розвалу Росії в країні нікому буде утримувати масу зброї, а у нашої держави з РФ найбільш довгий кордон.