Колишній глава уряду Микола Азаров прокоментував останні офіційні дані про те, що Україна вийшла на 3 місце в світі за обсягами покупок секонд-хенду, і попереду нашої країни тільки Малайзія та Пакистан.

Читайте нас у Google News!

Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров
Колишній прем'єр-міністр Микола Азаров

Про це він написав на своїй сторінці в facebook.

«Населення України - це 0,5% від світового населення, а« обноски »ми купуємо на 4% ($ 153 млн.) Від загальної світової торгівлі цим ла*ном. Тобто в 8 разів більше, ніж середній світовий житель», - підкреслює політик.

Також він вказав на те, що ця ситуація є наслідком держперевороту і правління реформаторів. Азаров поцікавився, чи відомо президентові України Володимиру Зеленському про такий сумний антирекорд, адже наша країна знаходиться в трійці лідерів із закупівлі всякої гидоти.

Азаров вважає, що результати цього дослідження є серйозним фактором, що свідчить про повну деградацію легкої промисловості в Україні. В кінці своєї публікації він нагадав, що Україна також є одним з лідерів із ввезення вживаних автомобілів.

Нагадаємо, що раніше Азаров прокоментував заяву Зеленського про те, що необхідно з'ясувати правду про Иловайской трагедії.

Він написав, що підтримує президента в такий намір, проте нібито давно всім відомо, що правду знають навіть в прокуратурі - трагедія сталася з вини Порошенко і Турчинова.