Народний депутат від "Слуги народу" Лео Герос відповів на слова президента Володимира Зеленського про те, що лише мікроби в політсилі розгойдують скандали.

Дмитро Комаров та Володимир Зеленський
Дмитро Комаров та Володимир Зеленський

За словами нардепа, Зеленський сам заразив країну мікробами. Сьогодні, 1 вересня, народний депутат від "Слуги народу" Лео Герос відповів на слова президента Володимира Зеленського про те, що лише мікроби в політсилі розгойдують скандали.

За словами нардепа, Зеленський сам заразив країну мікробами. Також Лерос звинуватив главу держави в продажності олігархам. Про це він сказав у своєму виступі у Раді.

Лерос запевнив, що Зеленський не став боротися з тією системою, яка була в Україні, а просто злився з нею і став її частиною.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Він пояснив, що президент віддав країну на відкуп олігархам і вони продовжили керувати Україною.

Нардеп зазначає, що очолювана Зеленським країна рухається в прірву, а він в цей час продовжує співпрацю з "кланами Януковича в ВР". Також він звинуватив главу ОП Єрмака в роботі на Росію, а главу СБУ Баканова в кришуванні незаконного бізнесу.

Раніше повідомлялося, що на офіційному з'їзді партії "Слуга народу" виступив президент України Володимир Зеленський. Він зазначив, що скандальні "слуги народу" не грають суттєвої ролі в історії політсили і є лише "мікробами".