Екс-нардеп України від фракції "Блок Петра Порошенко" Олег Барна виявився в центрі скандалу в День Незалежності країни.

Відео того, як все відбувалося, опублікував на своїй сторінці в Facebook користувач Олександр Починок.

Барна прийшов на Марш захисників України у військовій формі з бойовими нагородами на грудях. Однак іншим учасникам ходи це не сподобалося, і вони оточили скандально відомого нардепа.

Від нього вимагали розповісти, де він був під час війни, назвати позивний свого командира і позицію, на якій той воював.

Професійний популіст,провокатор та корупціонер барна нап‘ялив форму і хотів примазатись до бойових захисників України Добровольців але не зміг відповісти на запитання де саме брав участь у бойових діях,в результаті був вигнаний із коробки бойовими!!! Слава Україні та ганьба такій мерзоті! Репост вітається!

Posted by Alexander Pochynok on Monday, August 24, 2020

"Ви туди на один день приїхали і отримали статус учасника бойових дій!" - обурився один з учасників акції, ветеран 92-ї окремої механізованої бригади ЗС України.

Барна йому відповів: "Ідіть в штаб командування і з'ясовуйте все там!"

"Таких, як ми, добровольців твоя команда (БПП - ред.) Називала "аферистами", "мародерами" і "заробітчанами", - заявив інший учасник маршу.

Українці не залишилися осторонь і жорстко відреагували на ігри у перевдягання перевертня Порошенка Барни.

"Це гнида, яка на крові забігла у владу, п'ять років грабувала Україну, і зараз рахує себе захисником) це дно...", - пише Alexander Pochynok.

"А інваліда війни барна отримав за зіткнення з трамваєм! Шкода вага якої близько 1 тонни вибила 20-ти тонний трамвай з рейок! Це в якому стані потрібно бути щоб таке вчудити?", - додає Alexander Pochynok.