Президент Володимир Зеленський вчиться тримати баланс між інтересами олігархів і намагається не зіштовхувати їх лобами на виборах. Але є ще інтереси земляцтв всередині його власної команди. І виходять такі дивні комбінації як з кандидатами в мери Кривого Рогу.

Про це пише телеграм-канал Shadow Anonymous

Питають, чому Юрія Корявченкова (Юзика) зняли з гонки, незважаючи на розгорнуту партійним офісом агітаційну кампанію в його користь? По-перше, він не хоче йти мером. По-друге, з Кривого Рогу він не один.

Брати Шефір та глава парламентського комітету транспорту Юрій Кисіль, який офіційно купив будинок у Володимира Зеленського (насправді для Шефіра) - інша гілка криворізького замлячества. Є ще прокурор-депутат Владлен Неклюдов - окрема група. У них на малій батьківщині набагато більше власних інтересів, ніж у Юзика.

Топ-менеджер Ріната Ахметова Дмитро Шевчик йде від "Слуги народу" тому, що Зеленський намагається Кривим Рогом компенсувати Ахметову відмову віддати Запоріжжя. Ахметов давно натякав, що раз Дніпропетровська область (без Дніпра) цілком належить Ігорю Валерійовичу, управляється Святославом Олійником, а губернатор Олександр Бондаренко - його кімнатна собачка, він хоче собі рівноцінний територіальний актив.

Чи не Маріуполь і не Кривий Ріг, а Запоріжжя. Це зараз його нова база після вимушеного виходу з Донецька. Центральний офіс "Метінвесту" перенесли в Запоріжжі. Донецькі менеджери і депутати переїхали в "Запоріжжя", в спеціальну бронювання VIP-класу.

Купили "Запорожонеупор". Зміцнили основний актив - "Запоріжсталь". Кістяк міської влади з мером Володимиром Буряком - це все "Запоріжсталь".

Але центральним штабом "Слуги народу" на місцевих виборах рулять "запорізькі". Керівник штабу - депутат Михайло Крячко, колишній співробітник агенції SMMStudio віце-прем'єра по "цифрі" Михайла Федорова. І з ним інші люди Федорова, які орієнтовані на уродженця Запоріжжя, заступника голови ОП Сергія Трофімова. Вони не хотіли зливати місто під Ахметова і наполягали на кандидатурі КВНщика Руслана Ханумака. Але Андрій Єрмак їх переграв і рушив Віталія Тишечко від "Мотор Січі". Хоча від Ахметова просили взяти їх кандидата від "сталеварів".

Тепер Зеленський зробив красивий жест і віддає Ахметову рідне місто. Хто б не переміг - чинний мер Юрій Вілкул або його суперник від СН, місто закріплюється за Ринатом. Але така заміна його не влаштовує. Він все одно хоче Запоріжжя.