Колишній керівник Олександри Клітіної, глава Мінінфраструктури Владислав Криклій заявив, що вона відповідала в міністерстві за європейську інтеграції. Також Криклій уточнив, що Клітіна причину свого звільнення знає. Про це міністр розповів в ефірі телеканалу "112 Україна". При цьому Криклій не привів конкретних прикладів, але дав зрозуміти, що причиною стало конфліктну поведінку яскравою співробітниці.

- Пані Клітіна хайп дійсно вміє робити. Вона виконувала директиви, приводила їх у відповідність і так далі. І ми нарешті цей процес завершили. Чому я звільняв, я їй особисто озвучував. Досить конфліктне була поведінка в колективі, це викликало певні труднощі в досягненні того, щоб команда була на одній хвилі, працювала результативно. А ми в постійних чварах витрачали багато енергії, - згадав колишнє Криклій.

Він також заявив, що, на його думку, нинішня поведінка Олександри Клітін - це якась спроба побудувати політичну кар'єру.

- Я не буду реагувати, я вважаю, що це якась спроба політичної кар'єри. Я всім бажаю успіху, кожен це робить різними способами - хтось більш консервативно, хтось намагається радикальні формати винаходити, - підсумував міністр.

Нова хвиля інтересу до Олександри Клітіної виникла в останні дні після того, як екс-чиновниця записала ролик, де, позуючи в купальнику, заявила про створення власної партії, яка буде боротися з політичною проституцією. Прославилася Клітіна в листопаді 2019 року також ще після скандалу. Учасники скандального запису, зробленого в Кривому Розі, обговорювали між собою, що чиновниця нібито отримала свою посаду через ліжко. Так склалося, що сама Клітін була в цей час у відрядженні. Пізніше вона обіцяла подати на фігурантів "Кріворожгейта" до суду.