Група народних депутатів складом 32 особи пропонує законодавчо унормувати віддалену та надомну форми роботи. Про це повідомляє парламентський комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів.

Законопроєкт з відповідним змістом №4051 про вдосконалення правового регулювання дистанційної роботи зареєстрований в п'ятницю на сайті Ради, проте його текст поки відсутній.

Проєкт передбачає забезпечення для співробітника можливість поєднання дистанційної роботи зі звичайною роботою. Передбачити право роботодавця при укладенні трудового договору про дистанційну або надомну роботу отримувати відомості про місце проживання або іншому місці, де співробітник за своїм вибором буде виконувати робочі обов'язки.

Також співробітник повинен ознайомитись в зручній для себе формі з правилами трудового розпорядку.

Якщо цитувати дослівно витримку з законопроєкту (текст якого наразі, ще не опубліковано): "Грамотне удосконалення трудового законодавства може стимулювати переведення великої кількості співробітників з роботи за договорами цивільноправового характеру на повноцінні трудові відносини з роботодавцем. Це забезпечить більшу захищеність співробітнику в трудовому процесі".

Раніше "Українці" повідомляли про чергову ініціативу "Слуг народу" що може передбачити "обкладання податками" ваших хом'ячків та котиків.