Про це пише журналіст Олександр Кочетков на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

"Не писав про кричущу спробі заохотити викладацьку діяльність батька президента Зеленського довічної стипендією: спочатку просто не міг повірити, що це не вульгарний фейк, потім Кабмін ніби як відмовився реалізовувати примітивно-підлабузницькими ідею, оформлену у вигляді проекту указу президента.

Володимир та Олександр Зеленські
Володимир та Олександр Зеленські

Але прем'єр Шмигаль розповів, що Кабмін не відкинув, він просто запропонував доповнити список іншими гідними особами, і тоді тато президента все отримає ...

Значить так.

Люди з шоу-бізу не можуть не розуміти, який репутаційний шкоди завдає хутірське жлобство, продемонстроване в цій історії. Тому є всього три варіанти, як таке могло статися.

Або чиновники вже знають, що президент Зеленський підписує все підряд не читаючи, в тому числі, і подібні спроби лизнути його в найвразливіше місце (немає, це про сім'ю).

Або, що ще гірше, він віддав факсиміле Андрію Єрмаку, і той ставить печатку куди завгодно, не думаючи про наслідки.

Або, що зовсім погано, всі вони прекрасно розуміють, але вважають себе в своєму праві. І плювати їм на обурення українців та презирство зовнішніх партнерів.

Ну да, ну да ... А навіщо тоді влада, якщо не просувати і не нагороджувати виключно своїх? "Я люблю свою країну, люблю свою дружину, люблю свою собаку" ... Якщо по-чесному, то про країну з пісні варто викреслити.