Олена Зеленська в інтерв'ю Соломії Вітвіцькій для ТСН розповіла про розлуку з чоловіком Володимиром Зеленським під час війни.

Перша леді зізналася, що рідко бачиться з чоловіком. Вечері зазвичай у них відбуваються по телефону.

"Вечеря по телефону, іноді обіди разом, коли я можу бути тут. З дітьми він так само не бачиться. Тому казати, що наша родина возз'єдналася, також поки що зарано. Ми так само, як і всі інші, чекаємо, коли закінчиться війна, і ми зможемо жити нормальним життям. Я, як ніхто, розумію всіх жінок і чоловіків, які зараз у розлуці. Ми так само. У нас нічого не змінилося", - говорить Олена.

Перша леді зазначила, що і вона, і чоловік, і діти дуже переживають через розлуку. Їй і дітям не вистачає спілкування із Володимиром Зеленським.

"Не вистачає спілкування. Авжеж можна поговорити і телефоном, ми це робимо постійно, кожного дня, але синові потрібен тато, щоб погратися, посидіти в нього на колінах. Доньці потрібен тато для того, щоб поговорити про свої дівочі справи, про свої плани на майбутнє. Вона переходить до дорослого життя, їй потрібні ці розмови, а цього, на жаль, немає. Ми дуже сподіваємося, що вони витримають цей період без змін для своєї психіки зокрема", - підсумувала Олена.