Вже більше 1,5 років триває повномашстабна війна в Україні, яку розпочала росія під командуванням володимира путіна.

За ці довгі місяці не раз виникали розмови про мирні переговори з росією. Більше того, вони навіть починалися навесні 2022 року, але ні до чого суттєвого не вдалося прийти, оскільки росія не залішає залишати своїх хворих імперських амбіцій, а Україна не збирається дарувати свої території.

Після того, як російський диктатор путін заявив, що ніколи не відмовлявся від переговорів із Зеленським, у світі знову почали обговорювати ймовірність такого результату. Про це розповів секретар РНБО Олексій Данілов.

Він заявив, що питання мирних переговорів Україна вирішуватиме самостійно. При цьому мова про будь-які домовленості з нинішнім президентом Росії владимиром путіним не йдеться. Також немає впевненості, що російський диктатор має бажання сісти за стіл переговорів. Про це він написав у своїй колонці для "Української правди"

Олексій Данілов, фото: ukrainci.com.ua
Олексій Данілов, фото: ukrainci.com.ua

Він зазначив, що миролюбність та готовність до завершення війни є фальшивим сигналом Кремля. Його мета – уповільнити прийняття рішень Заходом про передачу як нових видів озброєнь, так і номенклатури, що вже поставляється.

"Хочу наголосити, що путін з його війною - це ракова пухлина. Якщо її не видалити повністю і остаточно, тільки питання часу, коли почнеться рецидив ще в гіршій формі з розповзанням метастазів по всьому тілу", - пише Данілов.

Володимир путін, кадр з виступу
Володимир путін, кадр з виступу

Нагадаємо, що Олексій Данилов розповів, як Україна готується "викурювати" росіян із Криму: "Це наш півострів".

Раніше ми повідомляли, що СБУ прийшла до Нестора Шуфрича додому і знайшла "рольові костюми" для задоволення росіян та нагороди рф.