Володимир Зеленський вирушив у чергову закордонну подорож. Цього разу він прибув до Іспанії на саміт Європейської політичної спільноти.

У ході поїздки він також зустрівся із премьер-міністром Іспанії Педро Санчесом.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Під час зустрічі з прем'єр-міністром вони обговорили новий пакет оборонної підтримки, який містить додаткові засоби ППО, артилерію та антидронові системи.

"Готуємося розпочати переговори щодо вступу України до ЄС завдяки головуванню Іспанії. Дякую за підтримку нашого прагнення", - подякував президент.

Крім цього, обговорили надання Україні енергетичного обладнання перед зимовим періодом та роботу та захист зернового коридору. Про це повідомив Президент України у своїх соцмережах.

Зеленський разом із партнерами працює над покращенням європейської архітектури безпеки, зокрема, регіональної безпеки. Він наголосив, що Україна має суттєві пропозиції з цього приводу.

Також під час свого виступу на саміті Володимир Олександрович підкреслив, що атаки росіян на Україну посилюватимуться з настанням холодів.

"Взимку по Україні буде багато як ракетних атак, так і атак іранських дронів" , - Зеленський.

Також президент переконаний, що якщо Росії дати адаптуватися зараз, то до 2028 року Кремль зможе відновити розбитий нами військовий потенціал і буде достатньо сил атакувати інші країни.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський