Останні заяви головних осіб у владі нашої країни не зовсім тішать своїми прогнозами.

Наприклад, глава ГУР Кирило Буданов розповів, що кричачи росіянам вистачить аж до 2026 року, а в живій силі там проблем взагалі немає. Плюс він наголосив на тому, що Україна могла перемогти вже цього року, але контрнаступ не затримується, а ЗСУ зовсім вибилися з графіка.

Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua
Кирило Буданов, фото: ukrainci.com.ua

Нині ж своє бачення розповів Президент України і він уточнив, що наша країна знаходиться на найважчій стадії війни, хоч і останньої, вирішальної.

Першим етапом були захоплення, потім зупинки військ, а останній – перехоплення ініціативи, тож Україна зараз на останньому етапі.

Він наголосив на тому, що військові України йдуть у контрнаступ, а війська ворога покинуть наші землі. Про закінчення війни Президент підкреслив, що здається знає, коли воно настане, але не може сказати точно. Серед інших питань були питання задоволеності швидкістю контрнаступу. Він відповів, що попри виклики ми йдемо вперед і саме за нами ініціатива. Ми втрачаємо багато людей, але попри це рухаємося вперед.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Крім того, були питання і щодо можливих виборів. На запитання журналістів, чи висував би президент свою кандидатуру на майбутніх виборах, відповідь була неоднозначною. Якби війна тривала, то пішов би, але після закінчення війни на другий термін не йтиме.

Нагадаємо, що оточення путіна почало сильно турбуватися і хоче "злити" диктатора: "Кампанія йде не так, як треба".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський розповів в Іспанії, коли будуть сильні атаки на Україну: "Як ракетні, так і дрони".