Вже кілька місяців росіянці варяться у тому, що Крим перебуває під постійним обстрілом. Нині вони зрозуміли, що в цю гру можна грати удвох.

Успішні атаки українців спецслужб щедро приправлені і тим, що, на відміну від атак росіян, цивільні не страждають і удари доводяться чітко на військові об'єкти Росії. Під час онлайн-мови на Другому парламентському саміті Кримської платформи Володимир Зеленський розповів, як же справи з Кримом.

кримський міст
кримський міст

Президент Володимир Зеленський заявив, що Україна ще не досягла повного вогневого контролю за тимчасово окупованим Кримом, але це питання часу.

"Російський контроль над Чорним морем та наявність флоту окупанта створювали ілюзію, що домінування Росії в Чорному морі - нібито непереборне... Російський військовий флот більше не здатний оперувати в західній частині Чорного моря і поступово тікає з Криму. І це історичне досягнення... Для російських терористів тепер немає жодної бази безпеки та надійного логістичного маршруту у Криму... Ми фіксуємо, що проукраїнські настрої у Криму стають все більш відкритими..." , - розповів Президент України.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Крім того, Україна змогла повернути Чорному морю роль артерії безпеки від якої залежить глобальна продовольча стабільність. А за час роботи нового експортного коридору в Чорному морі (без росії) – зайшли на завантаження майже 50 суден, а заявлено на підхід ще понад 50. Це все не застерігає того факту, що Україна налаштована на повну деокупацію Кримського півострова від російських загарбників.

Нагадаємо, що Володимир Путін не вірить у перемогу Росії і просто хоче увійти в історію: мольфар розкрив правду про стан диктатора.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський готовий відмовитись від президентського крісла: ворог покине землі.