Нещодавно вийшло інтерв'ю з Головнокомандувачем ЗСУ Валерієм Залужним, в якому він посіяв багато негативу в серцях українців.

Залужний зазначив, що війна зайшла в глухий кут, на гарні прорив ЗСУ можна і не сподіватися, а якщо вона стане ще й позиційною, то розтягнеться на довгі роки. Звісно, ​​це не вселяє позитиву у серцях українців, які й так розчаровані багатьма подіями у країні.

Валерій Залужний
Валерій Залужний

Зараз помилки підлеглих вийшов виправляти Президент України. Володимир Зеленський почав гасити пожежі та встиг трохи "полегшити" вирок Залужного.

"Це не патова ситуація. Україна була і в складніших", - сказав Зеленський про статтю Залужного.

"Сьогодні минув час - люди втомлені. Усі втомлюються. Але це не патова ситуація. Росія контролює небо. Коли ми не контролюємо небо, просто кидати, як Росія кидає своїх людей як м'ясо, ніхто не хоче. Швидкі рішення є. І вони не якісь -то там космічні, технологічні - протиповітряна оборона. Ми спробували, коли на фронті є ППО, всі чітко розуміють - військові йдуть уперед, біжать, їдуть, використовують техніку. І йдуть ті чи інші контрнаступальні дії", - заявив президент.

На його переконання, якщо Україна гіпотетично віддасть Росії третину держави, то війна не закінчиться.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Нагадаємо, що Володимир Зеленський залишить свою посаду? Дмитро Кулеба розповів, що 2024 року можуть відбутися вибори.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський розповів, що Україні вдалося вибити флот рф з Криму: "Це історичне досягнення".