Буквально вчора нардеп Гончаренко заявив, що Володимир Зеленський доручив готуватися до виборів на 31 березня 2024 року.

Нібито це робиться для того, щоб він був легітимним президентом в очах світових лідерів, а народу України це піднесеться під соусом "західні партнери вимагають". Сам Володимир Зеленський у своєму вечірньому зверненні до громадян України прокоментував ці чутки та розповів, чи будуть президентські вибори у 2024 році.

Місцеві вибори, фото: кадр з відео
Місцеві вибори, фото: кадр з відео

Президент України стверджує, що зараз вибори в Україні не на часі.

"Зараз не час для широких святкувань чи інших зухвалих речей у тилу, які неприйнятні під час війни і тим більше коли армія, коли всі наші сили оборони живуть зовсім іншими емоціями: болем, боями, втратами, а й досягненнями для України. І все ми розуміємо, що зараз, у воєнний час, коли є безліч викликів, абсолютно безвідповідально – якось так… легковажно та граючи вкидати у суспільство тематику виборів” , – сказав Володимир Олександрович.

Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський, фото: Офіс Президента

Нагадаємо, що Володимир Зеленський зробив заяву про вступ України до ЄС: "Максимально готова".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський пояснив слова Залужного про глухий кут у війні: "Бувало складніше. Ситуація не патова".