Питання входження України до ЄС вже давно стоїть в Україні на порядку денному. І всі громадяни нашої країни чекають цього дня, незважаючи на брикання сусідньої росії.

І доки Петро Порошенко обіцяв нам це, саме Володимир Зеленський як ніхто просунувся у питанні вступу України до ЄС. Нині ж він із упевненістю сказав, що Україна там точно буде.

Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн, фото: Офіс Президента
Володимир Зеленський та Урсула фон дер Ляйєн, фото: Офіс Президента

"Україна чекає на історичний висновок Євросоюзу – звіт про виконання Україною рекомендацій Єврокомісії", - заявив президент Володимир Зеленський у відеозверненні. - І вже готуємо наші подальші кроки після цього звіту. Нашу законодавчу роботу, посилення інститутів держави.

Зеленський наголосив, що Україна буде в ЄС:

"І ми прийдемо до цього, зокрема, завдяки трансформації нашої держави – внутрішньої трансформації, яка абсолютно відповідає інтересам наших людей. ЄС для України – це економічна безпека та соціальна стабільність, а Україна для ЄС – це посилення всієї спільноти. І дуже важливо, щоб депутати Верховної Ради України продовжували підтримувати необхідні для нашої євроінтеграції законодавчі ініціативи.

Нагадаємо, що Володимир Зеленський розповів, чи будуть президентські вибори у 2024 році: "Легковажно і граючи".

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський заявив про вступ України до ЄС: "Максимально готова".