Глава Офісу Президента України Андрій Єрма нещодавно заявив, що Україна пройшла вже 70% війни, якщо орієнтуватися на війну як на забіг на 100 метрів.

Подібні висловлювання ми неодноразово чули й від інших представників влади в Україні. Наприклад, від голови ГУР Буданова. Наразі ж про перспективи України у війні висловився і світовий лідер - Еммануель Макрон.

Еммануель Макрон та Володимир путін
Еммануель Макрон та Володимир путін

Президент Франції вважає, що наступний місяць буде критичним у війні, розв'язаній росією проти України, але час для переговорів із країною-агресором ще не настав. Про це він сказав в інтерв'ю ВВС.

Макрон переконаний, що якщо росії дозволять виграти війну, то в Європі виникне нова імперська влада. Також він додав, що те, що диктатор Володимир Путін робить в Україні - імперіалізм і колоніалізм. Саме тому, додав він, Франція та всі інші держави мають підтримати Україну в її обороні.

ЗСУ, військові, кадр з відео
ЗСУ, військові, кадр з відео

Президент Франції заявив, що наступний місяць буде критичним, оскільки Україна намагається повернути втрачені землі під час контрнаступних операцій.

"Для України "ще не час" сідати за стіл переговорів" , - сказав він.

Нагадаємо, що Порошенко не зміг – Зеленський допоміг: Володимир Зеленський заявив про вступ України до ЄС.

Раніше ми повідомляли, що Володимир Зеленський розповів, чи будуть президентські вибори у 2024 році: "Легковажно і граючи".