Президент Володимир Зеленський, шукаючи компромісів з президентом РФ Володимиром Путіним, фактично зраджує Україну.

Таку думку в ток-шоу "Ехо України" висловив колишній секретар Ради національної безпеки і оборони, керівник виборчого штабу "Європейської Солідарності" Олександр Турчинов.

Олександр Турчинов
Олександр Турчинов

"Треба знати психологію Путіна. Ми з цим стикнулися ще на початку 14 року, коли він розв’язав агресію військову проти України. Він не рахується з будь-якими аргументами – він рахується тільки з силою. От тільки коли він бачить силу, він зупиняється. Поки його опонент або переговірник, або будь-хто не демонструє можливість силової протидії його агресії, він буде нахабніти, нахабніти і нахабніти. Будь-який компроміс, будь-який формат домовленостей він сприймає, і об’єктивно сприймає, як слабкість. І чим більше компромісів йому пропонують, тим більше він нахабніє, тим більше вимог він пред’являє", - сказав Турчинов.

Він зауважив, що тому це шлях в безодню – те, що пропонує чинна влада.

"І те, що пропонує чинний президент: шукати компроміси, а фактично зраджувати свою країну, фактично вести свою країну по шляху капітуляції. І тут не може бути якоїсь межі. Чим більше вони будуть іти назустріч Путіну, тим більше Путін буде висувати нових і нових вимог. Чим це закінчиться – ми можемо прогнозувати. Тому цей злочин, цю зраду треба просто зупинити", - додав Турчинов.