Приниження окремої людини - це жах. Білорусь зараз демонструє як карателі з мінського, гродненського, петербурзького ОМОНу принижують і нівелюють всі головні права нації і людини.

Читайте нас у Google News!

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

Побиття, катування, згвалтування - спосіб Лукашенко і його патрона - Путіна, придушити національно-визвольну боротьбу білоруського народу. Але, набагато гірше, коли принижують всю націю, яка вже сьомий рік веде боротьбу з агресією Російської Федерації.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише один з лідерів Правого сектора, нардеп 8-го скликання ВР Дмитро Ярош.

Нардеп зазначає, хотілося б знати відповідь на питання «Хто принижує?». Насправді тепер відповідь на нього очевидний: безнаціональна влада пристосуванців і колабораціоністів, що прикрою волею обставин, стала на чолі воюючої держави Україна. Таке враження, що українці забули, як в 2014-15-му були всі єдині і непереможні. Незважаючи на великі втрати. Таке враження, що ми, як нація зовсім втратили почуття честі і обов'язку?

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

Дмитро Ярош підкреслює, «комуністичні бронтозаври Кравчук і Фокін» в так званій Мінській переговорній групі, можлива ефективна агентура на високих посадах в Міністерстві оборони, Офісі президента, Генеральної прокуратури, воїн Ярослав Журавель, що кілька днів стікав кров'ю, «вагнеровци» і «Шуми» - це все ще далеко не все. Це - «пробні камені» для українців.

Це спроби підготувати нашу українську капітуляцію.