Виявляється, що завдяки протекції внучки, її дідусь Вітольд Фокін (перший прем'єр-міністр України) знайшов нову посаду в 87 років. Про це стало відомо завдяки програмі "Світське життя" з Катериною Осадчою.

Нещодавно Катя Осадча у випуску «Світське життя» взяла інтерв'ю у Маші Фокіної, яка розповіла про дружбу з Андрієм Єрмаком. Той, згодом, допоміг її дідусеві, Вітольда Фокіна, зайняти посаду. Зараз Вітольд Фокін призначений заступником глави української делегації на переговорах в Мінську.

Маша Фокін та Вітольд Фокін
Маша Фокін та Вітольд Фокін

Маша Фокіна розповіла про свого дідуся: "Я сама особисто познайомила свого дідуся з Андрієм Єрмаком, тому що це мій друг, і ми спільно прийняли рішення, щоб дідусь почав займатися цим. Він - шахтар, він був начальником шахти, і для нього це було складно. Він не знав, що Андрій Єрмак, це друг мого дитинства, і Андрюші тоді теж була потрібна допомога в його ситуації".

"У дідуся завжди були амбіції. Він - сірий кардинал. Він завжди по той бік камери, не любить інтерв'ю, не любить пресу. Але вони знайшли спільну мову з Андрійком, ну, з Андрієм Борисовичем, як вони можуть закінчити цю війну", - також додала Маша Фокіна.