Микола Тищенко заявив в інтерв'ю Раміні Есхакзай на YouTube-каналі «Ходять чутки», що він взагалі не розглядає силовий сценарій повернення окупованій частині Донбасу.

Читайте нас у Google News!

Микола Тищенко
Микола Тищенко

На думку народного депутата від партії «Слуга народу», повернути ці території України зможе тільки лише завдяки власним успіхам.

Тищенко також підкреслив, що на окупованій частині Донбасу теж проживають України, і в зв'язку з цим він вважає неприпустимою братовбивчу війну. Також народний депутат поділився своєю думкою щодо того, що сьогодні відбувається в східній частині країни. Тищенко не сумнівається - там немає ніякого «громадянського конфлікту», а йде справжня війна, в якій український народ відстоює свої інтереси. Україна повинна повернути свої території, і провести там демократичні вибори.

Тищенко також вважає, що потрібно жити в доброму сусідстві. Народний депутат пояснив, що російський народ - це наші друзі, просто нас тягнуть в безодню керівники. Ось до цих людей якраз сьогодні є велика кількість питань і претензій.