Народний депутат України від "Слуги народу" Олександр Юрченко вийде з фракції до вирішення питання із затриманням на хабарі його помічника. Про це повідомив нардеп Олександр Качура.

"Депутат Юрченко добровільно пише заяву на вихід з фракції "Слуга Народу" до вирішення ситуації з "хабарем помічника", - повідомив нардеп.

Олександр Юрченко
Олександр Юрченко

У чому звинувачують нардепа і його помічника?

Про те, що помічника народного депутата Юрченко НАБУ зловило на хабарі першим повідомив його колишній колега по фракції Гео Лерос. Силовики офіційно не коментують це інформацію, але джерела УП в Бюро підтвердили цю інформацію.

За словами Лерос, помічник Юрченко взяв перші 13 тисяч з 200 тисяч доларів, переданих нардепу за законопроект, пов'язаний з побутовими відходами. Нардеп звинуватив Зеленського в тому, що генеральний прокурор не поспішає підписувати підозра «слузі».

Журналіст Юрій Бутусов назвав ім'я помічника і повідомив подробиці справи. Спійманим на хабарі виявився Іван Фещенко.

«Справа повністю розкриває існування корупційного механізму внесення правок до законопроектів фракції Слуги народу, а також передбачувані розцінки на підкуп депутатів в комітеті з екології», - пише журналіст.

Олександр Юрченко
Олександр Юрченко

За словами Бутусова, Фіщенко організував зустріч Юрченко з нібито представником іноземної компанії, яка була зацікавлена ​​в лобіюванні її інтересів.

«Юрченко сказав, що готовий внести правки до законопроекту, які підготує Демченко. На певних умовах - а умови внесення цих правок Демченко повинен обговорювати з його помічником Фіщенко », - пише Бутусов.

Фіщенко повідомив бізнесменові, що він повинен передати 13 тисяч доларів хабара за внесення законопроекту. На що бізнесмен відповів, що гроші передадуть після внесення законопроекту в Раду, що і було зроблено.

Бутусов додав, що з невідомих причин спілкування депутата з бізнесменом було згорнуто. Можливо стався витік і передача 200 тисяч доларів не відбулася.

"На даний момент слідство дотяглося до самого Юрченко. Втім, цілком імовірно, що НАБУ записало також переговори Юрченко з його колегами по фракції, з тими, хто його призначив на 211-й округ. І тоді в справі можуть прозвучати куди більш гучні імена", - додав він.

Слуга народа Александр Юрченко и его помощник Иван Фищенко пойманы НАБУ на взятке за законопроект. Цензор.Нет...

Posted by Юрий Бутусов on Monday, September 14, 2020