Поки влада відволікає увагу українців концертами, в країні процвітає корупція, а громадяни України животіють у злиднях.

Таку думку висловила відома телеведуча, дружина голови Політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука Оксана Марченко в інтерв'ю «КП в Україні», коментуючи шоу на честь Дня незалежності України на Софіївській площі.

"Яку "незалежність" святкували? Країною продовжують керувати з-за океану, українці продовжують гинути, голодують люди похилого віку, більшість сімей ледве-ледве зводять кінці з кінцями, мільйони наших громадян шукають роботу за межами України, щоб прогодувати себе і близьких, процвітають корупція і злочинність. Вам не здається, що ні з концертів потрібно починати?", - поставила риторичне запитання Оксана Марченко.

Телеведуча зізналася, що найчастіше в інтерв'ю їй ставлять одне і те ж питання: «Чи підете ви в політику?». Хоча насправді політика давно стала частиною її життя і життя її родини.

"Я в політиці давним-давно з моїм чоловіком. Адже у політиків є тил, і він теж важливий. Навіть під час Великої Вітчизняної війни у ​​тилу був слоган: «Все для фронту - все для перемоги!» У нашій родині так само, - ділиться Оксана Марченко. - В даному випадку перемогою я вважаю відродження України і відновлення її незалежності та суверенітету".

Телезірка розкритикувала антисоціальну політику чинної влади, яка досі перебуває в своїх кріслах лише завдяки довготерпінню українського народу.

"Є такий переказ: люди плачуть - їм підвищують податки. Знову плачуть - ще підвищують. А ось коли починають сміятися - значить, досить, щоб бунт не почався, - сказала вона. - Напевно, українці ще не сміються, раз готові платити страшні комунальні платежі, терпіти знущання і голосувати за клоунів та інших околосценіческіх персонажів".

Нагадаємо, Оксана Марченко - відома телеведуча програм «Доброго ранку, Україно!», «УТН-Панорама», «Моя професія», політичного ток-шоу «Час», «Україна має талант», «Х-фактор». Автор відомого документального циклу «Імена», учасниця п'ятого сезону шоу «Танці з зірками». З 2003 року - дружина відомого політика, нині народного депутата і голови Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктора Медведчука. Мама двох дітей.