Дружина п'ятого президента України Марина Порошенко висунута першої в списку партії «Європейська солідарність» на виборах до Київської міської ради. Відповідне рішення було озвучено на з'їзді політсили, передає Інтерфакс-Україна.

Марина Порошенко
Марина Порошенко

«Відразу хочу сказати: не відчуваю себе політиком, в першу чергу, я громадянка своєї країни, яку я дуже люблю. І мені не все одно, що буде з Україною, і як буде розвиватися наша столиця », - сказала Порошенко.

Дружина екс-президента підкреслила, що її команда має намір перетворити Київ «на справжню європейську столицю з доступним транспортом та інфраструктурою; з сучасними установами освіти, культури та медицини".

Марина Порошенко
Марина Порошенко

В першу чергу Порошенко має намір зосередитися на вирішенні соціальних проблем столиці, а також почати впровадження оновлених державних будівельних норм з урахуванням європейських стандартів. Екс-перша леді також назвала справою честі створення Українського культурного фонду.

П'ятірка «євросолідарності» і Кличко

Крім Марини Порошенко в першу п'ятірку списку також увійшли: секретар Київради Володимир Прокопів, юрист, правозахисник і колишній нардеп Леонід Ємець, лідер молодіжної «ЄС» Динара Хабібулаева і ветеран і волонтер Олександр Погребиский.

У свою чергу голова Київської міської організації партії «Європейська солідарність» Володимир Прокопів зазначив, що політсила буде підтримувати Віталія Кличка на посаду мера Києва. За його словами, будучи градоначальником Кличко зумів реалізувати курс Петра Порошенка на децентралізацію, завдяки чому істотно виріс бюджет Києва і вдалося реалізувати безліч амбіційних проектів.

Марина Порошенко
Марина Порошенко

Екс-глава Державної митної служби Максим Нефьодов заявив про свій намір балотуватися до Київради.