У депутати міськради від "Слуги народу" в Києві йде одіозний Юрій Федоренко, якого пов'язують з численними схемами в будівельній сфері.

Ця людина тісно працював з братами Горова, які, за даними ЗМІ, були "дивляться" за ДАБІ та Госгеокадастром при президентах Януковичі і Порошенко. Федоренко відповідав за найбруднішу роботу в цій схемі - він зустрічався з забудовником і брав «вхідний квиток», який потім передавав далі.

З якою метою цей зашкваренний товариш йде до міськради, в принципі, зрозуміло: романтична надія шляхом отримання депутатського мандата відтворити робочу схему обілечування забудовників в Києві. Не без участі знову присмокталися до Стройсфера братів Горових. Ось тільки навіщо така людина в «Слугу народу»?

Юрій Федоренко
Юрій Федоренко

Раніше вже було відомо, що маловідомий широкому колу Юрій Федоренко, який був учасником бандформування в будівельній сфері часів Горових і Гонзика, йде в депутати міськради в Києві. Від «Слуги народу», стверджує Інтернет-видання КомPRомат.

«Редколегія нашого видання вже займалася розробкою братів Горових і їх схематоза в ДАБІ тому, коли ми побачили в складі можливих кандидатів в депутати міськради столиці Федоренко, здивувалися. І ось чому.

Про братів Горових не чув уже, напевно, тільки ледачий. Це ті самі «славні хлопці», які, за багатьма джерелами в ЗМІ, були "дивляться" за ДАБІ та Госгеокадастром при президентах Януковичі і Порошенко.

Це ті самі Горові, які розробили всім відому схему «5 доларів за квадрат», без сплати яких жоден об'єкт не приймався і не вводився в експлуатацію. У цій схемі брав участь і наш Федоренко, який, по своїй суті, був «касиром» і передавачем отриманого налу наверх », - пише видання.

Як стверджує один з колишніх співробітників ДАБІ Аркадій Н. (прізвище переконливо просив не вказувати), Федоренко був вхожий і часто з'являвся в будівлі ДАБІ, і все навіть сміялися, що він у них як «штатний співробітник» і «пора б його вже якось то легалізувати, давши посаду хоча б радника ».

«Федоренко відповідав за найбруднішу роботу в цій схемі - він зустрічався з забудовником і брав« вхідний квиток », який потім передавав далі. До речі, цікаво, що ця людина - не тільки корумпований, але і не чесний - за даними нашого безцінного джерела в ДАБІ, Федоренко навіть «приземляв» собі отримані гонорари, і останнім часом обманював своїх патронів, «доповідаючи» про меншу, ніж по факту , квадратуру «оплаченого» об'єкта і кладучи в кишеню маржу.

Юрій Федоренко
Юрій Федоренко

До слова, коли крамничка з ДАБІ у Горових прикрилася, Федоренко не розгубився, і почав займатися креативним вимаганням - створював забудовникам в Києві штучні проблеми у вигляді мітингів і протестів активістів своєї підконтрольної організації, а потім виходив на переговори з власниками будівництв, щоб отримати ласий шматок у вигляді квартири. Цінний кадр, досвідчений, тут нічого не скажеш.

З якою метою цей зашкваренний товариш йде до міськради, в принципі, зрозуміло: романтична надія шляхом отримання депутатського мандата відтворити робочу схему обілечування забудовників в Києві. Не без участі знову присмокталися до Стройсфера братів Горових. Ось тільки навіщо така людина в «Слугу народу»? ... Невже його безцінний досвід в передачі чорного налу «наверх» так необхідний партії Зеленського на місцях? » - резюмує КомPRомат.