Президент підтримує позицію Заходу про необхідність прозорого відбору глави САП.

Президент України Володимир Зеленський підтримує позицію західних партнерів про необхідність ретельної і прозорої роботи конкурсної комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП), а також знає, хто поширює чутки про скасування безвіза. Про це він заявив на брифінгу під час робочої поїздки в Івано-Франківську область в п'ятницю, 18 вересня.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

"У нас нормальна комунікація з нашими західними партнерами. Я розумію, що мова йде про склад комісії Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Я уважно читав те, що заявили західні партнери, представники тих чи інших посольств в Україні. Вони сказали, що хочуть подивитися, щоб комісія дуже уважно працювала, прозоро працювала і прозоро відбирала майбутнього професійного керівника САП. Я повністю поділяю їх думки, повністю їх підтримую. Вважаю, що по-іншому і бути не може ", - підкреслив глава держави.

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Зеленський також зазначив, що не хоче коментувати заяви окремих українських політиків з тих питань, де у цих людей немає повноважень, і "вони не можуть нам ні надавати безвіз, ні відбирати безвіз".

Президент України спілкується з представниками ЗМІ Івано-Франківської області.

Президент України спілкується з представниками ЗМІ Івано-Франківської області.

Posted by Офіс Президента України on Friday, September 18, 2020

"Я знаю, хто поширює цю інформацію, мені відома ця політична партія, лідером якої є людина, яка до сих пір вважає, що він" монарх "України," господар "України. Хоча у цієї людини було п'ять років, щоб показати і відбудувати Україна ", - сказав президент.