Ранком президент України Володимир Зеленський виступив зі зверненням до українців. Президент залишив у мережі допис-«послання», у якому звернувся з проханням до «всіх своїх» словами: «Давайте показувати людям, що ми готові працювати та боротися». У дописі в фейсбуці глава держави жодного разу не конкретизував, до кого саме звертається, але наголосив, що зміни вкрай необхідні.

Послання було присвячено майбутнім місцевим виборам в Україні.

"Хіба ми вже не хочемо змінювати країну?" - запитав народу Зеленський. Він підкреслив, що це дуже складний і нешвидкий процес і закликав громадян припинити "нити" і "скаржитися", а замість цього починати працювати на благо України.

Зеленський підкреслив, що його мета - "обнулити" корупційні "сірі еліти", які десятиліттями правлять в регіонах. Він додав, що цей процес супроводжується потужним протистоянням з боку "корупціонерів, кланів і мафії".

Президент закликав "перезавантажити" систему відносин влади з суспільством, які були наповнені корупцією і несправедливістю.

"Мова зараз про те, куди ми хочемо в підсумку прийти? І чи хочемо?" - написав Зеленський.

Він визнав, що його команда за останній рік допускала кадрові помилки. Зеленський запевнив, що це зробило їх тільки сильнішими. Він уточнив, що виступає за "прогресивні зміни" в країні та широко відкриває для них двері. Також президент закликав політиків "брати й робити" і доводити суспільству свою користь.