Президент Володимир Зеленський, заявив, що не збирається подавати у відставку через несвоєчасне внесення інформації в декларацію.

Так він відповів на петицію на сайті голови держави, в якій зажадали, щоб він подав у відставку.

Автор петиції нагадав, як дійсний голова держави, ще у статусі кандидата в президенти, 18.04.2019 року в інтерв'ю одному з телеканалів пообіцяв піти з поста президента, якщо порушить закон на посаді. Так, 7 липня 2020 року президент Володимир Зеленський зізнався, що не задекларував значну суму доходів від продажу облігацій внутрішньої державної позики й цим порушив закон "Про запобігання корупції". Президента призвали стримати власне слово та подати у відставку. Дана петиція набрала понад 30 тисяч голосів за необхідного мінімуму у 25 тисяч.

Сам же Зеленський у відповіді на петицію звернув увагу, що давав таку обіцянку про відставку в контексті неприпустимості існування корупційних схем в управлінні державою.

"Стосовно ж порушення, яке, на думку автора петиції, є підставою для оголошення мною відставки з посади президента України, то воно полягає у невчасному інформуванні Національного агентства з питань запобігання корупції щодо змін у майновому стані моєї родини та сталося внаслідок помилки та не пов’язане із корисливими мотивами. Наголошую, що відразу після виявлення зазначеної помилки її було публічно визнано і виправлено, а її наслідки не завдали шкоди інтересам громадян або держави.
З огляду на викладене повідомляю, що ухвалення будь-яких рішень відповідно до вказаної петиції не планується", – заявив президент.