Витрати на утримання Офісу президента України, закладені в проекті бюджету на 2021 рік стануть найбільшими в історії витратами на президента. Зеленський обходиться платникам податків дорожче, ніж будь-хто з його попередників.

Про це в ході поїздки в місто Дніпро заявив лідер "Європейської солідарності" Петро Порошенко.

п'ятий Президент України, народний депутат
Петро Порошенко

Політик нагадав, що в проекті держбюджету, крім витрат на утримання оточення Зеленського, виросли ще й витрати на силовиків.

"І себе, рідного, теж не забули - на ДУС додали 700 мільйонів, на Офіс президента додали майже 400 мільйонів. Навіщо? Адже ДУС - це котеджі, які називаються "державні дачі" , куди він переїхав. Ну, звичайно ж, їх треба утримувати", - пожартував Порошенко.

Він нагадав про одну з головних передвиборних обіцянок Зеленського.

"Колись вони говорили, що будуть їздити на велосипедах в кортежі. Гроші, виділені в цьому році, - на світі немає такої кількості велосипедів, щоб освоїти речі. І знову за рахунок платників податків", - обурився Порошенко.

У той же час політик нагадав: і діючий президент, і його оточення - не бідні люди.

Петро Порошенко
Петро Порошенко

"При тому, що власної нерухомості і у Зеленського, і у всій цій команди - аж декларація тріщить, і ще не все там вказано. "Голобородько" став найдорожчим з точки зору державних витрат президентом України", - констатував Порошенко.

Він зазначив, що при цьому в бюджеті планують на 7% скоротити субсидії для малозабезпечених громадян.

"Це при тому, що, за всіма прогнозами, ринкова ціна на газ істотно зросте, а відповідно - і тарифи. Це при тому, що і в поточному році вони вже на два мільярди скоротили витрати на субсидії. Це означає, що найменш захищеним верствам населення - тим, хто отримує зараз субсидії, - точно доведеться важче в 2021 році ", - прогнозує п'ятий президент.

Порошенко також констатував: в проекті бюджету-2 021 команда Зеленського "розписалася" в небажанні виконувати обіцяне перед виборами.

"Я вам нічого не винен" - реалізується чітка обіцянка. А обіцянки на стадіоні були викинуті в смітник відразу ж після їх оголошення", - переконаний лідер "Європейської солідарності".

Раніше повідомлялося, що проти Порошенка було відкрито 15 нових кримінальних проваджень. Разом з ними чинна влада ініціювала 58 справ проти п'ятого президента України, що стало світовим рекордом. При цьому, політики з низки країн ЄС і з США регулярно відзначають: політичне переслідування, яке стає нормою в сучасній Україні, може закрити нашу державу шлях до євроінтеграції.