Прес-секретар Володимира Зеленського Юлія Мендель ще раз спростувала чутки про свою вагітність від президента. Після викладеного фото в повний зріст, на яке відреагували багато людей, вона записала ще й відеозвернення.

Про це стало відомо з її Instagram-сторінки.

Юлія заявила, що "у кожного фейк є своє ім'я", нагадала всім, що "кожен - то, що він споживає, особливо, коли мова йде про інформацію".

Також Мендель закликала поважати всіх оточуючих і себе, в першу чергу.

Варто зауважити, що напередодні в мережі з'явилися чутки про те, що прес-секретар Зеленського Мендель може бути вагітна від глави держави. Так, низка осіб натякнули українцям на любовний зв'язок між ними, зокрема, це зробив і колишній лідер партії "5.10" Геннадій Балашов. За його даними, чутки про те, що Мендель - вагітна коханка президента, поширюються в урядовому кварталі.

"Кожен Фейк має своє ім’я. Вийшла стаття з іменами топ-фейкотворців року. Читайте, думайте і пам’ятайте: Ви - те, що ви споживаєте. Особливо, коли йдеться про інформацію. Поважайте інших і головне - поважайте себе", - написала Мендель, посилаючись на матеріал, де вказано, що вона не вагітна від Зеленського, а дана інформація – є фейком.