В оточенні президента України нібито є людина, яка "продав душу дияволу в обмін на владу і гроші".

Відомий закарпатський мольфар Балаж Лінуца пропонує президенту України Володимиру Зеленському провести терміновий обряд очищення Офісу президента, а також президентського кабінету і вдома від темних сил. Про це повідомляє Telegram-канал «Шептун».

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Мольфар впевнений, що хтось в найближчому оточенні президента України використовує «чорну магію» для впливу на рішення Зеленського і його ставлення до різних людей.

Навколо президента багато різних людей: є хороші, а є дуже погані. Є людина, яка продала душу дияволу в обмін на владу і гроші. Це страшна людина, він готовий піти по трупах і пролити ріки крові, щоб домогтися бажаного. Його магія чорна у всіх сенсах. Президенту потрібно терміново позбутися від впливу цієї людини, темних сил, які ним керують, і провести обряд очищення в приміщенні, в якому він проводить час. Балаж Лінуца, закарпатський мольфар

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський

Серед іншого мольфар пропонує Володимиру Олександровичу скористатися послугами православних або католицьких священиків і освятити будівлю Офісу президента, щоб позбутися від впливу "чорної магії".