Відомий журналіст Сергій Іванов вже деякий час займається викриттям діяльності відомого проросійського і прокремлівсього псевдоблогера Анатолія Шарія.

Так, журналіст у відповіть на пости Шарія закликав приїхати його хоч до одного українського будинку та зробити фото.

Сергій Іванов
Сергій Іванов

"Подружжя фекального розбійника та шматка силікону, з яким він співмешкає, дуже обурилося моїм візитом до їхньої жлобятні. Мовляв, приїхав, сфотографувався і відразу уїхав. Ще й пришвидшене відео з камер виклав для наочності.

Позаяк цей девіант забанив мене ще в 14-му, прошу вас допомогти мені донести до нього зустрічну пропозицію.

Анатолій Шарій
Анатолій Шарій

Толю, я виклав фото з-під твого будинку. Пропоную тобі вчинити симетрично і викласти фото з-під мого. Або фото на фоні будь-якого українського будинку. Якщо зробиш, поговоримо. А поки ти сцикливо сидиш за парканом, ти не маєш права відкривати рота.

До речі, а де ж відео візиту до тебе ветеранів? Чи не записалося? І як там сусіди - вже прибрали дітей з вулиць подалі від тебе? Sad

Дякую за репост, друзі", - пише Сергій Іванов.

Подружжя фекального розбійника та шматка силікону, з яким він співмешкає, дуже обурилося моїм візитом до їхньої...

Posted by Sergii Ivanov on Saturday, September 19, 2020

Друзі та дописувачі Сергія Іванова підтримали цю ідею.

Сергій Іванов
Сергій Іванов

"Ааа, супер! Пригадую свої відчуття, коли з малими ходила обклеювати Мюнхен про путін***ло та окупант", - пише Demianiw Oksana.

"Але Арестович з Домбровським в одному інтерв'ю чогось дуже багато приділили цьому типу уваги, розхвалювали його харизматичність і назвали особистістю. Мене трохи не знудило. З цього моменту я стала ще уважніше спостерігати за тим, що пропагують "популярні аналітики" і у мене виникає дуже багато питань: ху із ху?", - задається питанням Veta Marchenko.

"Для кого эти листовки? Там соседи уже позакрывали дома, рядом только через два дома живет семья постоянно. Все остальные разъехались, улица маленькая и пустая. Это мне кажется больше для Украины хайп чем для местных. А чтобы этот говн**д про себя прочитал, надо через забор листовку забрасывать (или со стороны моря, там проще)", - додає Dmitry Bukharin.