Колишній глава Державної податкової служби Максим Нефьодов тільки днями подав декларацію перед звільненням, для чогось внісши туди крадений годинник.

Про це редакція 368.media дізналася з декларації Нефьодова.

Максим Нефьодов
Максим Нефьодов

Варто відзначити, що Нефьодова Кабмін звільнив з-за вкрай низьких надходжень до бюджету від їх відомств після чого Верховна Рада підтримала створення тимчасової слідчої комісії для розслідування можливої ​​корупції на митниці і у фіскальній службі.

Що в зв'язку з цим намагався довести Нефьодова декларуючи годинник Zenith, які за його ж словами у нього вкрали, і які, виходить, на момент декларування йому фактично не належать - незрозуміло. Ще він задекларував кільце від Tiffany дружини Яни Калмикова. Чи не вкрадене.

Що до нерухомості, то на Нефьодова офіційно оформлена київська квартира площею 133,1 кв. м, а на його дружину дві ділянки землі в селі Семенівка Львівської області сумарною площею понад тисячу квадратних метрів.

З автомобілем Нефьодова Infiniti EX35 (2008) та дружин історія, що і з годинником - у декларації він є, а по факту - немає, його теж вкрали. Знову ж таки, не зовсім зрозуміло, що намагався показати Нефьодов, вносячи його в декларацію - що у нього можна вкрасти годинник і автомобіль? Без транспорту він не залишився і їздить на автомобілі дружини Audi A6 (2016), яку сім'я придбала в 2016 році.

Максим Нефьодов
Максим Нефьодов

Як нематеріальних активів Нефьодов вказав авторські права на книгу «ProZorro. Зробити неможливе в українській владі», автором якої є разом з Федором Крикуном. Книга на даний момент коштує від 176 до 195 гривень.

Дуже цікаво, що, принципово декларуючи крадені годинник і авто, Нефьодов при декларуванні доходів проявив набагато меншу принциповість і чомусь не вказав, скільки його дружина отримала в 2020 році в ТОВ «Метінвест Холдинг» Ріната Ахметова. Причому цю інформацію він приховує в своїх деклараціях постійно - в минулому за 2019 рік її теж не було.

Без таємницею зарплати дружини Нефьодова сім'я заробила в сумі з січня по кінець серпня 2020года більш 895,3 тис. Гривень з готових майже 588,8 тис. Гривень - заробітна плата Нефедова.

Що стосується заощаджень, то станом на даний момент сім'я володіє майже чотирма мільйонами гривень, майже 278 тис. Доларів і 33 тис. Євро готівкою і на банківських рахунках.