Нардеп 8-го скликання Верховної Ради, один з лідерів «Правого сектора» Дмитро Ярош пише на своїй сторінці в Facebook, чимало його друзів, побратимів по зброї йдуть на ці місцеві вибори.

Дмитро Ярош
Дмитро Ярош

Балотуються вони за списками і округами від різних політичних сил. І це закономірно, бо безлад, який існує в партійній системі України не дозволяє систематизувати партійно-політичне життя, породжує безліч карликових безідейних «партеек», заважає чіткої політичної структуризації суспільства тощо.

Цим користується споконвічний ворог нашої української нації - так звана Росія, тому безлад і контрольований ворогами хаос - кращий спосіб знищити державу Україна.

«Я закликаю українців на цих виборах і поза ними протиставлятися будь-яким проросійським партійним ставленикам. В першу чергу, маю на увазі колабораціоністів з бандугруповання «ОТЗЖ». Також не можна не враховувати медведчуківських сателітів з «Партії Шарія» і «Перемоги Пальчевського». Вони хоч і безглузді, і смішні, але теж несуть певні загрози незалежності та територіальної цілісності України», - написав Дмитро Ярош.

Один з лідерів «Правого сектора» Дмитро Ярош
Один з лідерів «Правого сектора» Дмитро Ярош

За словами Яроша, що стосується «Слуги народу», то так сталося, що деякі з його друзів вирішили ризикнути приєднатися до «партії влади». Це їх право.

На думку Дмитра Яроша, він особисто такий вибір не підтримує, «зелена партія влади» без реальної влади в руках, є деструктивним партійно-олігархічним об'єднанням, яке успішно використовується Кремлем для регулярних спроб знищення української державності. Прикладів тому багато. На жаль, вони з'являються щодня.