Глава НАК Нафтогаз України Андрій Коболєв фінансує своє публічне просування зі збитків.

Це випливає з фінансової звітності групи «Нафтогаз» за перше півріччя 2020 року, - повідомляє телеграм-канал Легітимний, передає Хвиля.

пост телеграм-каналу Легітимний
пост телеграм-каналу Легітимний

Крім того, на думку медіа, це випливає і з деяких уточнень, які дав цьому фінансовому документу колишній заступник Коболєва Андрій Вітренко.

«Виявляється, вся ця« твоя енергетична незалежність »для довірливих лохів, активний піар Коболєва і рекламування« Нафтогазу »як нібито кращого постачальника газу для населення, приховує серйозні фінансові проблеми, які в 2020 році вдалося перекрити лише завдяки грошам, отриманим від« Газпрому» , - пояснює видання.

«Мінус 11,5 млрд за перше півріччя поточного року «Нафтогаз України» дуже довго не хотів показувати, але, в підсумку, все-таки був змушений опублікувати звітність, перед цим щедро засіявши ЗМІ розповідями про героїчну боротьбу Коболєва за інтереси країни. Піар-менеджери НАКу настільки пішли далеко вперед у задоволенні піар-наркоманії свого шефа, що навіть розмістили рекламу на одному з найбільш висотних будівель столиці - ТРЦ "Гулівер". Як виявляється - також оплачену зі збитків», - пояснює ЗМІ.

Колеги, вітаємо зі святом! У нас з вами одна мета – енергонезалежність України. #НаВартіЕнергонезалежності

Posted by Група Нафтогаз on Friday, September 11, 2020

Видання вважає, що Коболєв зловживає своєю недоторканністю, яку йому забезпечують лобісти з наглядової ради «Нафтогазу».

«Клер Споттісвуд клопочеться перед західними партнерами, а Юлія Ковалів моніторить ситуацію і прикриває тили в ОПУ, розповідаючи оточенню Зеленського і самому президенту про незамінності Коболєва. В цей час Коболєв заливає гроші в піар, забувши про розвиток компанії, і думаючи вже про наступний етап своєї політичної кар'єри. Схема поки що працює », - підсумувало медіа.