Екс-нардеп і заслужений лікар України Андрій Шипко вперше прокоментував аварію на воді, в якій його вважають винуватцем. Відповідний пост політик опублікував на своїй сторінці в Facebook.

Відомо, що інцидент стався ще 8 серпня в місті Новомосковськ. Подробиці аварії були опубліковані виданням "Обозреватель", проте незабаром публікація була видалена з чого послідували підозри, що новина – фейк. Однак пізніше, один з постраждалих Станіслав Муха прокоментував для журналістів подію і розповів про погрози з боку Андрія Шипка на свою адресу.

Щоб переглянути відео доскрольте до кінця сторінки

катер Андрія Шипко
катер Андрія Шипко

Сам же колишній депутат озвучив свою версію подій того дня. Він підтвердив, що аварія в дійсно сталася і він був одним з її учасників. Але, як заявляли ЗМІ, ні його сина Степана, ні брата Олексія в той момент на катері не було. Більш того, Шипко заявив, що відразу після інциденту запропонував свою допомогу постраждалому катеру, проте ті лише обматюкали його і послали подалі.

Політик заявив, що він і сам травмувався в результаті події – у нього зламано 2 ребра, кров у нижній частці лівої легені, множинні забої і синці. Незважаючи на це він в першу чергу кинувся допомагати своїм близьким, які також перебували на борту і отримали травми.

"Люди, які розгойдують цей конфлікт просто хочуть заробити грошей і дешевої слави. Але я хочу, щоб ви точно знали, що крапку в цій історії поставить саме слідство. Проведені експертизи, опитані свідки. Про хід слідства, офіційні документи у цій справі я буду інформувати вас постійно. А найголовніше, що я не хочу війни, злоби і образи, а хочу справедливості і сподіваюся, вона восторжествує. P. S. Раз нас так обливають брудом - значить правда на нашому боці", - пише Шипко.

пост Андрія Шипка
пост Андрія Шипка

Місяць блокували слідство

Через місяць після страшної аварії Станіслав Муха повідомив, що важко травмованих його дружину й маму вже виписали з лікарні, проте попереду їх чекає тривале лікування. А ось із розслідуванням резонансної НП і зовсім не весело: на його думку, справу намагаються зам’яти.

Більш докладно про ситуацію, що склалася, розповів адвокат В’ячеслав Шестріков.

Андрій Шипко
Андрій Шипко

– Слідство не поспішає в цьому питанні. Дуже не поспішає. Розслідування майже місяць просто блокувалося. Слідчий ховався, не брав слухавку, потім розповідав, що дуже зайнятий і так далі.

Можу також сказати, що ми відчували тиск – вельми впливові сили втручалися в процес. Ну, і за станом на сьогоднішній день у справі немає жодного підозрюваного.

Минулого тижня Станіслав був на особистому прийомі в керівника поліції Дніпропетровської області, після цього почалося якесь “ворушіння”. Потерпілому хоча б подзвонили й пообіцяли, що будуть контролювати хід розслідування. Але, знов-таки, як далі буде розвиватися розслідування – важко сказати.

Вражає й те, що за місяць винуватці не спромоглися навіть перепросити, не те що надати якусь допомогу і спробувати врегулювати ситуацію.

Вони переконані, що їм все зійде з рук. Вони спокійно їздять по всяких заходах, фотографуються. Нам же доводиться подавати скарги на роботу органів слідства, подавати клопотання.

Наприклад, щоб хоча б знайшли катер, упевнилися, що на ньому є пошкодження, щоб призначили експертизу… Ми постійно смикаємо і намагаємося підштовхнути роботу поліції.

Це верх цинізму!

З нещодавнього, що нас зовсім шокувало, винуватець аварії подав заяву, щоб його визнали потерпілим! Мовляв, він вдарився під час аварії об кермо або щось ще, і в нього нібито зламано два ребра. Хоча наступного дня після аварії він позував у церкві, зображував благодійника. Ці фотографії він виклав у Facebook, що і вдалося заскринити. Потім начебто надавав комусь медичну допомогу – знову фотографувався й піарився. І коли вже на нього подали заяву в правоохоронні органи, він “згадав”, що у нього зламані два ребра і він “теж” потерпілий.

Тобто ми бачимо спробу пана Шипка не просто піти від відповідальності, але і зробити потерпілого, Станіслава, винним у цій аварії.

Це верх цинізму! Тому що п’ять свідків, які були присутні на місці аварії, розповіли, як усе відбувалося.

Люди на величезній швидкості, найімовірніше в нетверезому стані (хоча стверджувати ми не можемо) просто влітають у човен, кидають людей без свідомості і тепер хочуть стати… потерпілими!