Депутат Київради Юрій Дідовець, який має надію знову обратися до хлібного місця, дозволяє собі досить зверхньо та доволі у хамській манері розмовляти з людьми.

Так, депутат перед виборами постійно звітує про зроблені справи та те, що тільки планує робити. Але, як видно, геть не навчився реагувати на критику чи заування людей.

Один з потенційних виборців теж не у дуже приємній манері звернувся до депутата: "Форму зніми!".

І тут вже депутат не став стримувати себе.

За доброю традицією вчора відбувся черговий особистий прийом!😊 Мені завжди приємно на прийомі спілкувалися з сусідами,...

Posted by Дідовець Юрій on Tuesday, September 22, 2020

"З якого дива ви можете мені розповідати в чому я маю бути? Я діючий офіцер вже 5 років, основне місце роботи армія, прийом громадян відбувається після роботи! Чим ще я можу вас поразважати, де та межа "експертності"? Чи це був комінаут? Не стримуйте себе в ваших фантазіях, але якось більш камерно, шолі...", - написав депутат Юрій Дідовець.

Доволі дивно прозвучав і натяк на камінгаут натякаючи на нетрадиційну сексуальну орієнтацію чоловіка. З вуст депутата столиці України це звучить не просто дивно, а й навіть образливо.

Але депутат Юрій Дідовець вирішив, що й цього буде замало та продовжив коментувати.

"1. Як діючий депутат веду прийом громадян (по секрету: депутат це не робота) 2. Кожен має право обиратись і бути обраним, навіть люди у формі. 3. Закон дозволяє обиратися виключно від партії, тому: сподіваюсь я задав вірний вектор куди Вам рухатись і уклінно прошу, не вертайтесь", - написав депутат Юрій Дідовець мабуть вирішивши, що дуже гарно іронізує.

Але коментар, який залишив українець так і залишився без відповіді: "Діючий офіцер веде прийом громадян як кандидат від батьківщини?"

коментарі під постом Юрія Дідовця
коментарі під постом Юрія Дідовця

Доволі сумно, що депутат, як людина публічна, не вміє тримати себе в руках та нормально реагувати на зауваження та випади користувачів. Цікаво, чи полізе депутат у бійку, коли йому поставлять незручне питання під час зустрічі.