Заступник голови фракції «Слуга народу» Тищенко, який на відео крутить задом, та при кожній нагоді демонструє свою недалекоглядність, який в найжорсткіші дні карантину навіть не планував закрити свої ресторани заявив, що входить в нову парламентську групу, яка розробляє законодавчі зміни по ОРДЛО.

Про це на своїй сторінці в Facebook пише політичний аналітик Павло Нусс.

Микола Тищенко
Микола Тищенко

Він зазначає, незважаючи на те, що перший заступник голови делегації України в Тристоронньої контактній групі Олексій Резніков стверджує, що питання участі Тищенко в ТКГ «навіть не обговорювалося», здивувала сама впевненість ресторатора про те, що він ось-ось приступить до виконання своїх нових обов'язків.

Тищенко вчора заявив в Facebook, що «не все так добре, як хотілося б, тому що в групу мовляв входять« відверто слабкі представники, що працюють на роз'єднання українців по обидва боки конфлікту».

Микола Тищенко
Микола Тищенко

Тобто, Тищенко, який, за словами Андрія Богдана, має колосальний вплив на Зеленського, ось так нахабно і в незавуальованою формі ретранслює відверто вороже наративне маніпулювання або, просто кажучи, російську пропаганду про «громадянську війну в Україні».

Павло Нусс підкреслює, вже не має ніякого значення, чи буде Тищенко в ТКГ чи ні. Важливим є те, що цим висловлюванням він абсолютно підтверджує тезу про те, що ворог зараз не тільки в Кремлі. Ворог зараз у нас і на Банковій. Адже те, що говорить Тищенко, про те й думає Зеленський.