Екс-глава Кабміну Олексій Гончарук на кілька місяців відправився в США, щоб "подивитися на Україну з відстані", пообіцявши при цьому "повернутися сильнішим".

Пост відповідного змісту політик опублікував на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

Олексій Гончарук
Олексій Гончарук

"Наступні місяці проведу в Північній Америці. Переважно в Вашингтоні. Там буде відбуватися багато важливого, що прямим чином буде впливати і на Україну. Ще один важливий фронт роботи для майбутнього нашої країни. Та й давно хотів подивитися на Україну з відстані. Іноді так загальну картину видно значно краще, тому що коли перебуваєш в потоці нашого щоденного політичного трешу часто емоції беруть гору", - написав Гончарук.

При цьому політик не став повідомляти, з якою метою він перебирається на інший континент і чим саме буде займатися, хоча зазначив, що буде "ділитися думками" і "повернеться сильніше".

Олексій Гончарук
Олексій Гончарук

Слід нагадати, що 29 серпня 2019 року Гончарук став наймолодшим прем'єр-міністром в історії України. Втім, вже 4 березня 2020 року парламент проголосував за відставку прем'єр-міністра Олексія Гончарука. В цей же депутати затвердили новий склад уряду на чолі з Денисом Шмигаль.